×

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2022/2023 od 1 kwietnia 2022 r. 

  • Studia I i II Stopnia
  • Studia podyplomowe - nowoczesne zarządzanie obiektem hotelowym i  gastronomią
  • Studia w języku rosyjskim  

Rejestracja ONLINE

Dyżury wykładowców

Chcesz skorzystać z możliwości konsultacji z wykładowcą? Sprawdź jego dostępność w harmonogramie dyżurów.

DYŻURY WYKŁADOWCÓW - sesja poprawkowa WRZESIEŃ 2022 <- LINK UMIESZCZONY U DOŁU STRONY

Poniżej znajdziesz także adresy e-mail, za pomocą których możesz skontaktować się z wybranym wykładowcą.

Imię i Nazwisko Adres e-mail
dr Paweł Bator pawel.bator@wshig.poznan.pl
mgr inż. Tomasz Borowy tomek.borowy@wshig.poznan.pl
dr Dominika Bratkowska dominika.bratkowska@wshig.poznan.pl
mgr Dagmara Bratkowska  
mgr Agnieszka Brenk agnieszka.golebiewska@wshig.poznan.pl
mgr Magdalena Cieślik  
dr Agata Dolacińska-Śróda agata.sroda@wshig.poznan.pl
prof. dr hab. Włodzimierz Dolata wlodzimierz.dolata@wshig.poznan.pl
dr Lech Drożdżyński lech.drozdzynski@wshig.poznan.pl
mgr Łukasz Dziarski lukasz.dziarski@wshig.poznan.pl
dr Bartosz Dziewiałtowski-Gintowt bartosz.dziewialtowski-gintowt@wshig.poznan.pl
mgr Dominik Górny dominik.gorny@wshig.poznan.pl
mgr Krystian Grądecki krystian.gradecki@wshig.poznan.pl
mgr Katarzyna Jakubczak katarzyna.jakubczak-sopniewska@wshig.poznan.pl
mgr Luiza Janisch-Kowalczyk luiza.janisch-kowalczyk@wshig.poznan.pl
mgr Ewa Jankowiak ewa.jankowiak@wshig.poznan.pl
dr inż. Alicja Jaworska-Piasecka  
dr Mateusz Jaworski mateusz.jaworski@wshig.poznan.pl
dr Wojciech Kasprzak wojciech.kasprzak@wshig.poznan.pl
mgr Hubert Kawa hubert.kawa@wshig.poznan.pl
mgr Jolanta Krakowiak jolanta.krakowiak@wshig.poznan.pl
dr Grzegorz Krawiec  
mgr Aleksandra Królikowska aleksandra.królikowska@wshig.poznan.pl
mgr Alicja Kubiak-Roszak alicja.kubiak-roszak@wshig.poznan.pl
mgr Agnieszka Kucznerowicz agnieszka.kucznerowicz@wshig.poznan.pl
dr Ewa Mucha-Szajek ewam@wshig.poznan.pl
dr Radosław Murkowski radoslaw.murkowski@wshig.poznan.pl
Anżelina Pera angela.pera@wshig.poznan.pl
mgr Magdalena Piątkowska magdalena.piatkowska@wshig.poznan.pl
dr Arletta Pozorska arletta.pozorska@wshig.poznan.pl
mgr Bernadetta Rybak-Wendrowicz  
mgr inż. Marek Sławiński marek.slawinski@wshig.poznan.pl
mgr Anna Szukała anna.szukala@wshig.poznan.pl
dr Bogdan Trepiński bogdan.trepinski@wshig.poznan.pl
mgr Daniel Woźnicki  
dr Józef Zawadzki jozef.zawadzki@wshig.poznan.pl